• Tüm Kategoriler

 • SDI Luna Universal Nano Hibrit Kompozit Refil

  Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
  Üstün Güç, Üstün Estetik
  Nanohibrit teknolojisi
  Dolgu partikül boyutu, kompozitlerin estetik ve mekanik özelliklerini etkiler 1 . Luna, optimum estetik ve güç elde etmek için nano ve mikron boyutlu parçacıkların bir melezini içerir.
  Bukalemun etkisi
  Luna, bukalemun etkisi sergileyerek çevresindeki dişin gölgesini almasına ve diş ile restorasyon arasında kusursuz bir sınır oluşturmasına olanak tanır. Luna, doğal görünümlü restorasyonların oluşturulmasına izin veren optimal bir yarı saydamlığa sahiptir.

  Nano partiküller cilalanabilirliğe ve zaman içinde yüzey düzgünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Mikron boyutlu partiküller güç ve dayanıklılığa katkıda bulunur. Luna'nın hibrit dolgusu, onu anterior ve posterior restorasyonlar için ideal hale getirir.
   
  Doğal floresan ve opaklık
  Ultraviyole ışığa maruz kaldığında Luna, doğal diş yapısının floresan özelliklerini gösterir. Yanardöner özellikler aynı zamanda doğal bir dişe uyar. Her tür ışıkta, Luna kullanan restorasyonlar, dişçi koltuğundan ayrıldıktan sonra hasta memnuniyetini sağlayan kendine özgü bir parlaklık sergiler.

  Yüksek Eğilme Dayanımı
  Yüksek eğilme mukavemeti, gerilimi azaltmak için çok önemlidir ve stres taşıma durumlarında dişlerin maruz kaldığı sıkıştırma kuvvetleri 1 . Sınıf I ve Sınıf II restorasyonlar yüksek kuvvetlere tabidir ve yüksek eğilme mukavemetine sahip malzemelerin kullanılmasını gerektirir. 136 MPa eğilme mukavemeti ile Luna, gerilim taşıyan alanlarda kullanım için idealdir ve çiğneme kuvvetlerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
   
  Üstün Basınç Dayanımı
  Luna, ağırlıkça% 77 dolgu yüküne sahiptir. Stronsiyum cam dolgu, özenle seçilmiş dolgu yüklemesi ile kombinasyon halinde, restorasyonların uzun ömürlülüğünü arttırmak için yüksek basınç dayanımı sağlar.
   
  Optimal Radyopasite
  Radyopasiteli restoratif materyaller, bir restorasyonun ömrü boyunca boşlukların ve ikincil çürüklerin tespitini sağlar 2 . Luna, dentin 3'ten daha yüksek bir radyopasite seviyesine sahiptir ve hızlı ve güvenli tanı için radyografilerde restorasyon marjlarının net görünürlüğünü sağlar.
   
  Aletlere yapışmaz
  Luna'nın yapışmaz kullanımı, restorasyonların yerleştirilmesini kolaylaştırır. Luna çökmeyecek veya geri çekilmeyecek ve optimum diş morfolojisinin verimli bir şekilde oluşturulmasını sağlayacaktır.
  Luna kremsi bir kıvama sahiptir, sıkı bir paketleme ile kompoziti boşluksuz olarak katmanlamayı kolaylaştırır.
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu01.SDI.8401081
  MarkaSDI DENTAL
  Stok DurumuVar
                                                   HAKKIMIZDA                            ÜYELİK İŞLEMLERİ                     SİPARİŞ İŞLEMLERİ                   SIKÇA SORULAN SORULAR
                                                   Hakkımızda                               Yeni Üyelik                                    Sipariş Takibi                              Garanti İade Şartları
                                                   İletişim Bilgilerimiz                  Üye Girişi                                                                                            Ödeme Yöntemleri
                                                   Banka Hesaplarımız  
                  Şifre Değiştirme                                                                                 Kargo Firması
                                                   
  Kapıda Ödeme Nedir ?
                                                                                                                                         
                     

   

                                       
                       

                                                                                                      dentaltedarikcim.com  'nun Resmi E-Ticaret Sitesidir

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.